Treenikalenteri

Treenikalenteri

Treenikalenteri 7.8.-22.12.2023

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Aamujumppa (alkaa 15.9.)
Voimala
08.30 – 09.30
Kaisa
Sennut Voima, ryhmä 2
Voimala
09.00 – 10.00
Mari
Sennut Toiminnallinen
Voimala
09.45 – 10.45
Heli
Sennut Huolto, ryhmä 1
Kanveesi
09.00 – 10.00
Mari / Niina
Sennut Voima, ryhmä 1
Voimala
10.15 – 11.15
Mari
Sennut Huolto, ryhmä 2
Kanveesi
10.15 – 11.15
Mari / Niina
Toiminnallinen
Voimala
10.00 – 11.00
Helmi / Sanna
RENTOA RÄHINÄÄ
Voimala
16.15 – 17.15
Mari

PEHMEÄSTI KUNTOON
Kanveesi
17.15 – 18.15
Kaisa

RENTOA RÄHINÄÄ
Voimala
17.20 – 18.20
Mari

RENTOA RÄHINÄÄ
Voimala
18.30 – 19.30
Kaisa

Core + liikkuvuus
Kanveesi
18.30 – 19.30
Mari
RENTOA RÄHINÄÄ
Voimala
16.20 – 17.20
Kaisa

RENTOA RÄHINÄÄ
Voimala
17.30 – 18.30
Kaisa

Toiminnallinen
Kanveesi
18.00 – 19.00
Heli

KUNNONKOHOTUS
Ylänne
18.15 – 19.15
Leila

RÄHINÄ MIEHET
Voimala
18.40 – 19.40
Kaisa

Pilates
Kanveesi
19.15 – 20.15
Anuliisa
KUNTOA JA RÄHINÄÄ
Voimala
16.15 – 17.15
Kaisa

Voima
Voimala
17.15 – 18.15
Perttu

HYVÄN OLON RYHMÄ
Kanveesi
17.30 – 18.30
Kaisa

Flow jooga
Auditorio
18.20 – 19.20
Heidi-Elisa
Pilates / Spiraalistabilaatio
Kanveesi
17.00 – 18.00
Säde

RENTOA RÄHINÄÄ
Voimala
17.00 – 18.00
Mimmu
Lihaskunto
Voimala
17.00 – 18.00
Sanna
HYVÄN OLON RYHMÄ
Voimala
18.15 – 19.15
Sanna/Mimmu

KUNNONKOHOTUS
Ylänne
18.15 – 19.15
Niina

Voima (alkaa 7.9.)
Voimala
19.15 – 20.15
Mimmu

Fascia
Kanveesi
19.30 – 20.30
Niina
Slow Flow Jooga
Auditorio
18.00 – 19.00
Säde
Hyvän Yön Jooga
Säde
19.15 – 20.15
Auditorio

Maanantai

  • Sennut Voima, ryhmä 2
    09.0010.00
  • Sennut Voima, ryhmä 1
    10.1511.15
  • RENTOA RÄHINÄÄ
    16.1517.15
  • PEHMEÄSTI KUNTOON
    17.1518.15
  • RENTOA RÄHINÄÄ
    17.2018.20
  • RENTOA RÄHINÄÄ
    18.3019.30
  • Core + liikkuvuus
    18.3019.30

Tiistai

  • RENTOA RÄHINÄÄ
    16.2017.20
  • RENTOA RÄHINÄÄ
    17.3018.30
  • Toiminnallinen
    18.0019.00
  • KUNNONKOHOTUS
    18.1519.15
  • RÄHINÄ MIEHET
    18.4019.40
  • Pilates
    19.1520.15

Keskiviikko

  • Sennut Toiminnallinen
    09.4510.45
  • KUNTOA JA RÄHINÄÄ
    16.1517.15
  • Voima
    17.1518.15
  • HYVÄN OLON RYHMÄ
    17.3018.30
  • Flow jooga
    18.2019.20

Torstai

  • Sennut Huolto, ryhmä 1
    09.0010.00
  • Sennut Huolto, ryhmä 2
    10.1511.15
  • Pilates / Spiraalistabilaatio
    17.0018.00
  • RENTOA RÄHINÄÄ
    17.0018.00
  • HYVÄN OLON RYHMÄ
    18.1519.15
  • KUNNONKOHOTUS
    18.1519.15
  • Voima (alkaa 7.9.)
    19.1520.15
  • Fascia
    19.3020.30

Perjantai

  • Aamujumppa (alkaa 15.9.)
    08.3009.30
  • Lihaskunto
    17.0018.00

Lauantai

  • Toiminnallinen
    10.0011.00

Sunnuntai

  • Slow Flow Jooga
    18.0019.00
  • Hyvän Yön Jooga
    19.1520.15
No events available!

= VALMENNUSRYHMÄ

= OHEISTUNTI

= SENNUT

Scroll to Top